Wizyt:
Dzisiaj: 1
Wszystkich: 35249

Lekarze

Ewa Przybyszewska - lekarz weterynarii, właściciel i kierownik przychodni.

 

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie (2009). Studiowała także za granicą – Universidad Santiago de Compostela w Hiszpanii w ramach stypendium UE. Ukończyła studia z wyrożnieniem. W trakcie studiów odbyła liczne praktyki w placówkach leczących zwierzęta towarzyszące oraz praktyki i wolontariat w Katedrze Chirurgii w szpitalu uniwersyteckim - Hospital Veterinario Rof Codina w Lugo – Hiszpania. Zainteresowania zawodowe : dermatologia, kardiologia, gastroenterologia i chirurgia.

Po ukończeniu studiów odbyła staż w Przychodni Weterynaryjnej Centrum-Vet we Włocławku. Następnie zdobywała doświadczenie i pogłębiała wiedzę w w/w placówce i Gabinecie Weterynaryjnym Chiron we Włocławku.

 Aktualnie uczestniczy w studium specjalizacyjnym z zakresu chirurgii weterynaryjnej.

Regularnie uczestniczy w seminariach, konferencjach oraz ma kontakt z literaturą weterynaryjną, aby świadczyć usługi na wysokim poziomie.

Prywatnie właścicielka dwóch adoptowanych psów - Luny i Figo.

Kontakt: 600-239-410.

 


 

Aleksandra Hinc - lekarz weterynarii.

 

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynarynej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie (2015).

Studia ukończyła z wynikiem bardzo dobrym. W trakcie studiów odbyła liczne praktyki w lecznicach dla zwierząt towarzyszących. Szczególne zainteresowania zawodowe to dermatologia, urologia i behawiorystyka.

Po ukończeniu studiów odbyła staż w naszej przychodni. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w konferencjach i seminariach weterynaryjnych.

Prywatnie właścicielka trzech owczarków belgijskich. Poza godzinami pracy czynnie uprawie sporty kynologiczne (agility, frisbee) oraz interesuje się kynologią.

Kontakt780-179-600.